יום הולדת עם חגיגה של מתנפחים

יום הולדת עם חגיגה של מתנפחים

בכל שנה הורים רבים מתלבטים זמן רב כיצד הם יחגגו השנה את יום ההולדת של ילדם האהוב. בכל שנה הם מחפשים רעיונות מיוחדים ויצירתיים יותר, כך שיתעלו על מסיבת יום ההולדת של שנה שעברה. גם לא נשכח שבכל שנה ילד יום ההולדת גדל, כך שכשהילד כבר גדול יחסית הוא דורש דברים ורוצה שיחגגו לו יום הולדת בסגנון שהוא רוצה.

אין ספק שהרעיון הטוב ביותר שיכול להיות לחגיגת יום הולדת כיפית, מהנה, צבעונית וקופצנית היא מסיבת יום הולדת עם המון מתנפחים גדולים להנאת כל הילדים. ניתן להציב את המתנפחים במקומות פתוחים כמו חצר הבית או פארק גדול, כך שהילדים יוכלו לשחק להנאתם ולהוציא את כל האנרגיות שלהם.

מתנפחים צבעוניים ומהנים לכל גיל

ניתן למצוא מגוון אינסופי של מתנפחים צבעוניים ומגניבים, החל מסוגי מתנפחים ענקיים המשלבים גם עמדות משחק בנוסף למשטח קפיצה גדול, ועד מתנפחים ממותגים בצורות וגדלים של גיבורי ילדות אהובים כמו מיקי מאוס, טירת החלומות של שלגיה ועוד.

זכרו להתאים כל סוג מתנפח לגיל הילדים המשתתפים במסיבת יום ההולדת, כך שכל המוזמנים יוכלו ליהנות במהלך המסיבה. מומלץ אף להזמין מספר מתנפחים מסוגים שונים, כך שאם יהיו במסיבה ילדים מטווחי גילאים שונים, כל אחד מהם יוכל לקפוץ ולהשתולל על מתנפח שמתאים לגילו.

מתנפחים רטובים עם מים

אם חגיגת יום ההולדת של ילדכם חלה באחד מימי הקיץ החמים, מומלץ מאוד לבחור מתנפחים מיוחדים המיועדים במיוחד למשחקי מים כיפיים במיוחד. מתנפחים מהסוג הזה נקראים מתנפחים רטובים, היתרון שבהם הוא שניתן לחבר אותם למקור מים כמו צינור הגינה כך שהם יתיזו מים לכל עבר להנאת כל הילדים.

בנוסף, אפשר להוסיף למתנפחים רטובים עם מגלשה גם בריכה קטנה אליה כל הילדים יתגלשו בשיא המהירות. לא לשכוח לעדכן מראש את כל ההורים של הילדים המוזמנים למסיבה לגבי משחקי המים, כך שילדיהם יגיעו מראש עם בגדי ים למסיבת יום ההולדת.

טיפים חשובים להשכרת מתנפחים

לא משנה איזה סוג מתנפחים בחרתם למסיבת יום ההולדת של ילדכם, אין ספק שעשיתם בחירה מצוינת וילדכם לא ישכח לעולם את המסיבה הכיפית הזו. טיפים חשובים שכדאי שתדעו בטרם השכרת המתנפחים הוא שכל מתנפח מכל סוג דורש חיבור לחשמל, כך שאם אתם בוחרים לערוך את מסיבת יום ההולדת במקום פתוח ולא חצר הבית – תצטרכו לדאוג גם להשכרת גנרטור שיעניק לכם חשמל ללא בעיה.

בנוסף, מתנפחים רטובים המיועדים למשחקי מים דורשים בנוסף לחיבור לחשמל גם מים זורמים. כך המשחק עם המתנפחים הרטובים יהיה תמיד עם מים להנאת הילדים, לכך מומלץ למקם את המתנפחים הרטובים בחצר הבית שלכם או במקום אחר פתוח שיש בו גישה חופשית לצינור או ברז מים.